Добавить свой отзыв о компании Rusanoff

№ 70 Подяка

29.12.23 Богдан, Київ

Багато років працюємо з Оленою. Завжди дає якісні юридичні консультації, оперативно ознайомлюється з документами і матеріалами справи. Якісно вирішує всі юридичні питання компанії. Олену Руденко рекомендую, як професіонала своєї справи.

№ 69 Велике дякую Олені Руденко)

08.09.23 Олександр, Київ

Не перший раз звернувся, результатом задоволений, адекватні адвокати, які знають свою справу на 100%. Головне без пафосу та по людськи, раджу не підведуть , поставлені питання і завдання доведуть до логічного та справедливого рішення.

№ 68 Подяка

01.09.23 Павло, Київ

Дуже вдячний за закриття виконавчих проваджень.Швидко та без проблем та лишніх бумаг та поїздок .Навіть попри війну адвокат Олена Руденко знайшла всіх і зробила все згідно і чинно законадавству України і встислий термін та тепер вони всі закриті.Дуже рекомендую та дякую проброблену працю.

№ 67 Щира подяка Олені Руденко

25.11.22 Вячеслав Лапін, Київ

Від усієї нашої родини висловлюємо подяку за професійне, послідовне і результативне вирішення нашого питання!

№ 66 Дякую Олені Руденко

25.10.22 Марія, Полтава

Війна, проблеми з роботою, а внаслідок борги…важко та безпросвітно. Кожен день шукаєш вихід із ситуації, а знайшовся він, коли до мене потрапив телефон Олени. Вона завжди на зв\’язку, завжди напише або передзвонить, відповість на всі питання, навіть на тисячу питань, все пояснить, розкладе по поличкам. І перемога не забарилася…всі борги закриті. Дякую)

№ 65 Олені Руденко

24.10.22 Іван, Івано-Франківськ

Дуже вдячний Олені за допомогу, було багато мікрозаймів, більше 20, не знав чи взагалі візьмуться, взялися, так, було довго, але завжди підтримує, гарно спілкується і швидко та вигідно для клієнта вирішує всі питання, дякую що ви є)))

№ 64 Руденко Олені

22.10.22 Олег, Київська обл.

Дуже задоволений послугами . Діло вигравали не один раз, дуже рекомендую .

№ 63 Широкий спектр услуг

22.10.22 Евгений, Киев

Ребята знают свою работу, рекомендую, не пожалеете.

№ 62 Елене Руденко

17.06.22 Елена, Г. Харьков

Хочу выразить благодарность Елене Руденко за квалифицированную помощь. Спасибо большое за Ваш труд. Рекомендую обращаться к ней за помощью. Все вопросы Елена решает быстро и качественно

№ 61 Елене Руденко

22.02.22 Oksana, Cherkassy

Спасибо Руденко Елене .Хороший адвокат.Помогла мне закрить все кредит более 6 на очень выгодных условиях и при том не находясь в Украине у меня все получилось.Очень благодарна за вашу работу .

Наши контакты


    Юридичний захист Rusanoff - всі види правового захисту

    Детальніше